فيلم در بارانداز


OnPlay تمامی آموزش های غیر رایگان اساتید سطح اینترنت را به رایگان تماشا کنید

فيلم “در بارانداز” از اون دسته از فيلمهاي قديمي عدالت خواه هست كه تا به حال چند باري ديدمش و بايد اعتراف كنم كه داستان و روايت جالبي داره از عدالتخواهي كه در ادامه به اون مي پردازم. اين فيلم زيبا كه در سال 1954 ساخته شده كانديد و برنده ي جايزه ي اسكار زيادي بوده است.

فيلم “در بارانداز” – کارگردان : الیا کازان – بازیگران :مارلون براندو – کارل مالدن – لی جی.کوب – رود استیگر و…

داستان فیلم :

اتحایده کارگران باراندازهای نیویورک در حال حاضر توسط شخصی به نام جانی فرندلی اداره می شود . جانی مدتهاست که باندی مافیایی تشکیل داده و از کارگران به شدت کار می کشد و اگر هم کسی قصد اعتراض به هر نحوی داشته باشد، سر و کارش با جانی و دار و دسته هایش است. اما با ورود فردی به نام تری( که برادرِ دست راست جانی به نام چارلی است ) به این بارانداز ، تمام معادلات جانی بهم می خورد و…

 اين فيلم ديالوگهاي زياد و خوبي داشت كه به نظرم ديالوگهاي پدر روحاني واقعا زيبا و ماندگار بودند، ديالوگهايي كه مي گفتند نبايد در مقابل ظلم سكوت كرد و ….

براندو توي اين فيلم عالي بود بر خلاف فيلم “شورش در كشتي بونتني“… حرف زيادي براي گفتن ندارم، جز اينكه توصيه ميكنم اين فيلم رو اگر شد، ببينيد…(+)


OnPlay در یوتوب، آموزش های روانشناسی و معماری و کامپیوتر و سایر آموزشهای پولی را به رایگان تماشا کنید


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 12 =