or or

تماس با ما

شما میتوانید برای سهولت از طریق فرم تماس زیر با ما در ارتباط باشید. دوستان عزیز لطفا وقتی از فرم زیر استفاده میکنید توجه داشته باشید که پس از ارسال ایمیل لطفا مشاهده کنید که سیستم عبارت”پیام شما با موفقیت ارسال شد” را نشان بدهد، در غیر این صورت پیام شما ارسال نشده است. و یا به صورت مستقیم از طریق ایمیل زیر با ما در تماس باشید.

برای درخواست پشتیبانی در خرید شما میتونید ابتدا از طریق شماره پیامک اقدام کنید و یا با استفاده از ایمیل زیر و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

لطفا فقط درخواست های پشتیبانی در خرید رو به صورت SMS برای شماره پشتیبانی ارسال کنید. این سیم کارت در داخل کامپیوتر هستش و فقط پیام دریافت میکنه و توانایی پاسخگویی به تماس تلفنی رو نداره.

در پیام حتما نام خریدار، ایمیل و شماره سفارس قید گردد

جواب پیامک ارسالی شما فقط به ایمیلی که در پیامک قید شده ارسال میگردد.

شرط حذف فایل از سایت(بند 16 قوانین مطالعه گردد)

مدت زمان پاسخ به ایمیلها و اس ام اس ها: بستگی به تعداد درخواستها دارد ولی مدت زمان پاسخگویی بین 5 تا 24 ساعت می باشد.(لطفا از ارائه درخواست های  سریع برای پاسخگویی خود داری فرماید) (سایت حق خود می داند که حتی از حداکثر زمان یعنی 24 ساعت برای پاسخگویی استفاده نماید)جای نگرانی از بابت پشتیبانی نمی باشد و ممکن است که ظرف کمتر از 5 دقیقه هم جواب شما داده بشود. ولی حداکثر مدت زمان پاسخگویی رو 24 ساعت در نظر گرفته ایم. لطفا از ارسال پیامهایی مبنی بر اینکه عجله داریم، خودداری نمایید. ما با دقت به مشکلات شما رسیدگی خواهیم کرد و مدت زمان انتظار شما،به معنای بررسی و رفع مشکل می باشد.