or or

تماس با ما

برای درخواست پشتیبانی در خرید شما میتونید ابتدا از طریق شماره پیامک اقدام کنید و یا با استفاده از ایمیل زیر و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

برای سرعت در پشتیبانی به شماره بالا پیامک ارسال کنید و از تماس گرفتن خودداری نمایید،سیم کارت داخل لب تاب می باشد و فقط قادر به دریافت پیامک می باشد

در پیام حتما نام خریدار، ایمیل و شماره سفارس قید گردد

شرط حذف فایل از سایت(بند 16 قوانین مطالعه گردد)

مدت زمان پاسخ به ایمیلها و پیامک ها: بستگی به تعداد درخواستها دارد ولی مدت زمان پاسخگویی بین 5 تا 24 ساعت می باشد.(لطفا از ارائه درخواست های  سریع برای پاسخگویی خود داری فرماید) (سایت حق خود می داند که حتی از حداکثر زمان یعنی 24 ساعت برای پاسخگویی استفاده نماید)جای نگرانی از بابت پشتیبانی نمی باشد و ممکن است که ظرف کمتر از 5 دقیقه هم جواب شما داده بشود. ولی حداکثر مدت زمان پاسخگویی رو 24 ساعت در نظر گرفته ایم. لطفا از ارسال پیامهایی مبنی بر اینکه عجله داریم، خودداری نمایید. ما با دقت به مشکلات شما رسیدگی خواهیم کرد و مدت زمان انتظار شما،به معنای بررسی و رفع مشکل می باشد.

 

سوال امنیتی (الزامی)

شما میتوانید برای سهولت از طریق فرم تماس بالا با ما در ارتباط باشید. دوستان عزیز لطفا وقتی از فرم بالا استفاده میکنید توجه داشته باشید که پس از ارسال ایمیل لطفا مشاهده کنید که سیستم عبارت”پیام شما با موفقیت ارسال شد” را نشان بدهد، در غیر این صورت پیام شما ارسال نشده است.