فيلم بوليت(BULLIT)


OnPlay تمامی آموزش های غیر رایگان اساتید سطح اینترنت را به رایگان تماشا کنید

بوليت(1968-BULLIT) کارگردان: پيتر ييتس.امريکا / حادثه اي / پليسي/رنگي / 114 دقيقه

نوشتن راجب اين فيلم برام سخته چون مدت زمان زيادي از ديدنش گذشته،ولي اين هم از اون دسته از فيلمهايي بود كه دوستشون داشتم چون استيو مك كوئين بزرگ توش بازي كرده بود…چيز زيادي براي گفتن ندارم و مطابق معمول در پايين خلاصه داستان و بازيگران رو براتون ميگذارم.

پوستر فيلم بوليت


خلاصه ي داستان: ستوان بوليت(مکويين)، کارآگاه پليس سن فرانسيسکو، مأمور محافظت از جاني راس(رنلا) عضو سنديکاي تبهکاران مي شود که قرار است عليه هم دستانش شهادت بدهد. والتر چالمرز (وون)، معاون دادستان، بوليت را تهديد مي کند که اگر راس بميرد، او نيز کارش را از دست خواهد داد و خيلي زود راس کشته مي شود…
شرح فيلم: بوليت از مناديان واقع گرايي خياباني فيلم هاي پليسي آخر دهه ي 1960 و دهه ي 1970 در سينماي آمريکا است، به اضافه ي يک صحنه ي تاريخ ساز و مشهور تعقيب و گريز هيجان انگيز با اتومبيل به طول يازده دقيقه و بازي مکويين در نقشي جذاب و انگ زمانه.

بازيگران عمده: استيو مکويين، رابرت وون، ژاکلين بيست، دان گوردون، سايمن اوکلند، پت رنلا و رابرت دووال.

يكي از صحنه ي اين فيلم كه به شدت مشهوره همون صحنه هاي تعقيب و گريز با ماشينه كه كسايي كه عاشق اين صحنه ها هستند از ديدنشون لذت مي برن…

بوليت
صحنه ي تعقيب و گريز در فيلم بوليت

OnPlay در یوتوب، آموزش های روانشناسی و معماری و کامپیوتر و سایر آموزشهای پولی را به رایگان تماشا کنید


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =