عکسهای ماکت ایرانی استادیوم فوتبال


OnPlay تمامی آموزش های غیر رایگان اساتید سطح اینترنت را به رایگان تماشا کنید

عکسهای ماکت ایرانی استادیوم فوتبال

عکسهای ماکت ایرانی استادیوم فوتبال

ارسالی از کاربران سایت: ورزشگاه یا استادیوم  محلی است که معمولاً برای برگزاری (در فضای آزاد) مسابقات ورزشی، کنسرتها یا دیگر برنامه‌های نمایشی از آن استفاده می‌شود. ورزشگاه ها از یک محوطه اصلی یا زمین بازی، که پیرامون آن محل‌های قرار دارد که تماشاگران یا بینندگان برنامه بطور ایستاده یا نشسته قادر خواهند بود آن مراسم را تماشا کنند.

ورزشگاه آزادی ورزشگاه ملی ایران و بزرگ‌ترین وزرشگاه ایران است. این ورزشگاه برای میزبانی بازی‌های آسیایی ۱۹۷۴ در زمان سلطنت محمدرضا شاه پهلوی ساخته شد. ورزشگاه در حقیقت بخشی از مجموعه ورزشی آزادی است. ورزشگاه فوتبال مسجدسلیمان ، اولین ورزشگاه فوتبال ایران و خاورمیانه  است.
در این ساعت عکسهایی از ساخت ماکت استادیوم فوتبال رو که برای پروژه نهایی رشته معماری توسط یکی از کاربران سایت برامون ارسال شده رو میبینیم.

OnPlay در یوتوب، آموزش های روانشناسی و معماری و کامپیوتر و سایر آموزشهای پولی را به رایگان تماشا کنید


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

2 نظر

  1. عالی بود این ماکت استادیوم .. جسارتن چطور میتونم به پلانش دسترسی پیدا کنم ؟

    • صدرا پور محمدی

      سلام عکس های این ماکت ارسالی از کاربران سایت بودش، و برای پروژه طرح نهایی مثل اینکه بوده، متاسفانه پلان یا مطالب بیشتری برای سایت ارسال نکرده بودن که ما اونها رو در سایت قرار بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =