دانلود خلاصه مدیریت منابع انسانی نسرین جزنی


دانلود خلاصه مدیریت منابع انسانی نسرین جزنی

دانلود خلاصه مدیریت منابع انسانی نسرین جزنی

سازماندهی: تامین منابع انسانی، مواد و منابع مالی و تعیین روابط میان این عوامل به منظور انجام امور. کار گزینی: اخذ تصمیم درباره افرادی که باید به کار گمارده شوند، گزینش کارکنان، تعیین استانداردهای عملکرد، غرامت و تامین مالی کارکنان، ارزشیابی عملکرد و آموزش و توسعه کارکنان. تخصیص و تامین نیروی انسانی: تضمین برای داشتن نیروی انسانی با کیفیتهای مناسب در زمان و مکان مشخص برای نیل به هدفهای سازمانی. مدیریت منابع انسانی: بکار گیری سرمایه های انسانی موسسه به منظور دستیابی به هدفهای سازمانی. مدیران صف: مسئولیتشان دستیابی به هدفهای اولیه سازمان است. مدیران پرسنلی: معمولاً در نقش مشاور به سایر مدیران در ارتباط با منابع انسانی کمک می کنند. هدف مدیریت منابع انسانی: بهبود بخشیدن به مشارکت موثر مردم به طریقی اخلاقی و مسئولانه از نظر اجتماعی در سازمان. هدفهای مدیریت منابع انسانی:

۱. هدفهای اجتماعی: داشتن مسئولیت اخلاقی و اجتماعی در برابر نیازها و چالشهای جامعه تا آثار منفی چنین نیازهایی را به حداقل برساند.

۲. هدفهای سازمانی: درک این نکته که مدیریت منابع انسانی به منظور تشریک مساعی در اثربخشی سازمانی بوجود می آید.

۳. هدفهای عملیاتی: حفظ و نگهداری مشارکت واحد مدیریت منابع انسانی در سطحی که متناسب با نیازهای سازمان باشد. 4. هدفهای فردی: کمک به کارکنان در دستیابی به هدفهای شخصی خود تا آنجا که این هدفها مشارکت آنها را نسبت به سازمان تشدید کند.

توجه: به دلیل وارد شدن این متن از فایل pdf ممکن است جمله بندی و علائم نگارشی به هم ریخته باشد.

این فایل پی دی اف در 10 صفحه به خدمتتون ارائه میشود.


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =