فیلم 6Bullets


این فیلم رو به تازگی دیدم، اسمش رو اونجوری که من حالیم شد “شش گلوله”هست البته این معنی تحت الفظی هستش…

6Bullets

فیلم:6bullets /کارگردان : Ernie Barbarash/ازیگران : Jean-Claude Van Damme, Joe Flanigan and Anna-Louise Plowman | See full cast and crew

خلاصه داستان :سرباز اسبقی که به خاطر مهارتش در پیدا کردن کودکان گمشده شناخته شده است بوسیله فردی که دخترش به گروگان گرفته شده استخدام میشود و ….
البته تا اونجایی که من فیلم رو دیدم همچین فیلم جذاب و خوبی نبود و از همون اول میدونستید که آخر ماجرا چطور خواهد شد. داستان در مورد ادم خوبهای این دوران یعنی آمریکایی های معصوم هستش که گرفتار آدم بدهای قصه میشن، از قضا این آدم بدها همگی اهل کشورهای استقلال یافته شوروی سابق و اون طرفها هستند…اونها دختر 14 ساله ی این خانواده ی آمریکایی رو میدزدن تا اون رو برای کارهای مبتذل به یه “شیخ” عرب بدن…واقعا موضوع فیلم خیلی آبکی و خیلی یه طرفه هستند و این چند صدمین فیلمی هست که راجب این موضوع ساخته شده…من نمیدونم این سازنده ها فکر نمیکنن…! همین!

 


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفده =