یراق آلات در و پنجره UPVC

یراق آلات در و پنجره UPVC

پیشرفت تکنولوژی از قبیل قفل و یراق آلات درب و پنجره یو پی وی سی آنها را از لحاظ امنیت در تراز بالایی قرار داده است. طرح‌های زیبا و ایمن این یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می‌دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل‌هایی به شکل قارچی به قاب‌هایشان محکم شوند که سبب ایمنی بالای درب و پنجره‌های دو جداره یوپی وی سی می‌شود.

مصرف انرژی در واحدهای تجاری و خانگی حدود ۴۰ درصد کل میزان مصرف انرژی در کشور را دارا است. در واحدهای تجاری و خانگی نیز بیش از ۷۰ درصد از هدر رفت انرژی از طریق درب و پنجره صورت می‌گیرد‌. از این رو استفاده از مصالح مناسب و عایق بندی صحیح این قسمت از ساختمان تاثیر بسزایی در صرفه جویی مصرف انرژی دارد. معرف یک پنجره خوب، یراق آلات آن است. به هز میزان که یراق آلات و لاستیک‌های درزبندی از کیفیت بهتری برخوردار باشند میزان صرفه جویی انرژی در آن بهتر و از نظر صدابندی و حرارت، عایق مناسب تری خواهد بود.


انواع یراق آلات

به علت مورد استفاده بسیار بالای درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تکنولوژی تولید این صنعت همواره در حال توسعه و نوع آوری است که منجر به تولید تنوع بالایی از یراق آلات شده است که تعدادی از آنها شامل موارد زیر است.

  • پی یراق یک طرفه
  • یراق دوطرفه
  • یراق کشویی
  • یراق کشویی–لغزشی نیمه اتوماتیک
  • یراق کشویی–لغزشی تمام اتوماتیک
  • یراق تاشو

 قفل یراق آلات سیستم در و پنجرهبا بکارگیری پیشرفته‌ترین قفل و یراق تحولی اساسی در سیستم قفل و یراق آلات در و پنجره به وجود آمده است. طراحی ویژه این یراق آلات به گونه‌ای است که در و پنجره را از چهار جهت احاطه کرده و باعث میشود که با چرخش یک دستگیره در یا پنجره توسط قفل‌های قارچی شکل به قاب‌هایشان محکم شوند که این خود سبب ایمنی بالای در و پنجره‌ها میشود. / همیار ناظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.