بازی آنلاین خاطره انگیز سفینه فضایی

بازی آنلاین خاطره انگیز سفینه فضایی

بازی آنلاین خاطره انگیز سفینه فضایی

بازی سفینه فضایی به بازی خاطره انگیز برای کودکان قدیم به حساب میادش، سفینه فضایی دشمن رو نابود کن و بالاترین امتیاز رو کسب کن. فراموش کن نباید بذاری هیچ سفینه ای از تو رد بشه وگرنه می بازی. شما می تونید این بازی رو به صورت انلاین در سایت سعید سان انجام بدید.

انجام آنلاین بازی سفینه فضایی

مسابقه: اگر بازی رو انجام دادید و فکر میکنید رکورد خوبی ثبت کردید، حتما از بازی اسکرین شات و عکس تهیه کنید و از بخش تماس با ما برای ما ارسال کنید… و یا رکوردتون رو به ایمیل Saeedosun@gmail.com  ارسال کنید.

در انتهای هر ماه به 1 نفر از کسانی که بالاترین رکورد رو برای ما ارسال میکنند کد تخفیف 20 هزار تومانی از محصولات سایت رو اهدا خواهیم کردش.

فراموش نکنید برای قرعه کشی حداقل باید 5 نفر برای ما رکورد ارسال کرده باشن که بتونیم قرعه کشی انتهای ماه رو انجام بدیم، در هر صورت اگر رکوردها به دستمون برسه در انتهای هر ماه نتایج رو براتون همین جا میذاریم! اگر هم دیدید هیچ چیزی نذاشتیم یعنی که کسی نتونسته توی این بازی رکورد بزنه و برامون ارسال کنه…سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.