دانلود گزارش کارآموزی در مجتمع غذایی رشته به رشته


دانلود گزارش کارآموزی در مجتمع غذایی رشته به رشته

دانلود گزارش کارآموزی در مجتمع غذایی رشته به رشته

1ـ1ـ مقدمه

مجتمع غذائی رشته به رشته تولید کننده انواع ماکارونی واقع در کیلومتر 17 جاده سنتو مشهد ـ قوچان در سال 1357 تأسیس گردیده است ، مالکیت مجتمع غذائی رشته به رشته خصوصی بوده و ماشین آلات آن توسط شرکت ایتالیایی Braibanti نصب و راه اندازی شده است که کلیه مراحل تولید و بسته بندی محصول اتوماتیک می باشد . و با نام تجارتی رشته به رشته که کیفیت بالای آن موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورده و در حال حاضر سهم عمده ای را در بازار فروش به خود اختصاص داده است و با عنایت به ضرورت استاندارد اجباری ، کلیه محصولات شرکت دارای پروانه کاربرد استاندارد ملی ایران می باشند . شرکت در راستای تحقق اهداف و فعالیت های خود مجوزها و پروانه های ذیل را از ارگانهای ذیربط اخذ نموده است .

1ـ1ـ1ـ  ثبت شرکتها                                 1509

1ـ1ـ2ـ  پروانه تأسیس صنایع                      ص 65        ردیف 7

1ـ1ـ3ـ  پروانه بهره برداری صنایع                ص 25       ردیف 7

1ـ1ـ4ـ  پروانه تأسیس نظارت

1ـ1ـ5ـ  پروانه بهره برداری نظارت         مورخ

1ـ1ـ6ـ  پروانه ساخت :                                2791

1ـ1ـ7ـ  پروانه کاربرد علامت استاندارد :          ….

 

ظرفیت تولید شرکت در حال حاضر 2500 تن در سال بوده که تماماً مشمول استاندارد اجباری می باشد و در برنامه طرح و توسعه شرکت در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت .

این مجتمع در زمینی به مساحت 11000 متر مربع و با بیش از 2000 متر مربع زیر بنا مشتمل بر 1800 متر سالن های تولید و 220 متر اداری احداث گردیده است .

فرمت فایل: Word
تعداد صفحات: 25
حجم: 298 کیلوبایت


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =