دانلود ترجمه مقاله طراحی و پیاده سازی Document clustering توزیع شده بر پایه MapReduce


دانلود ترجمه مقاله طراحی و پیاده سازی Document clustering توزیع شده بر پایه MapReduce

دانلود ترجمه مقاله طراحی و پیاده سازی Document clustering توزیع شده بر پایه MapReduce

طراحی و پیاده سازی Document clustering  توزیع شده بر پایه MapReduce

چکیده:

در این مقاله ما توضیح میدهیم که Document Clustering برای مجموعه های بزرگ بوسیله Map-Reduce چگونه میتواند به طور موثر اجرا شود. Hadoop یک چارچوب مناسب و انعطاف پذیر برای محاسبات توزیع شده  خوشه ای از ماشین آلات کالا پیاده سازی و فراهم می کند. در این مقاله طراحی و پیاده سازی tfidf و الگوریتم K-Means در Map Reduce ارائه شده است. از همه مهمتر، کارایی و اثربخشی از الگوریتم بهبود یافته است و در نهایت، ما در مورد برخی نتایج بحث های مرتبطی خواهیم داشت.

واژه های مرتبط :  Map-Reduce, tfidf, K-Means clustering

مقدمه :

با توسعه سریع اینترنت، حجم عظیمی از اسناد باید در یک زمان کوتاه پردازش شود. تحقیق در وب کاوی در مورد  روش مقیاس پذیر و قابل انطباق با اسناد جمعی تمرکز دارد [1]. ذخیره سازی و محاسبات جرم داده های اسناد در یک سیستم توزیع شده یک روش جایگزین است [2]. در محاسبات توزیع شده، مشکل تقسیم وظایف است، به طوری که هر کدام توسط یک کامپیوتر حل شود. با این حال، بسیاری از مشکلات مانند برنامه ریزی کار، تحمل خطا و ارتباط بین دستگاه برای برنامه نویسان با تجربه کم، با سیستم موازی و توزیع شده بسیار مشکل است. در این مقاله ما تجربه ها و یافته های Document Clustering را بر اساس  Map-Reduce توصیف می کنیم. Map-Reduce [3] ، یک چارچوب است که برنامه نویسان تنها نیاز به مشخص نمودن تابع Map  و Reduce  دارند تا وظیفه های بزرگ را به صورت موازی در مورد خوشه های بزرگ بر روی ماشین آلات کالا اجرا نمایند. در مرحله پیش پردازش سند ، ما یک الگوریتم تکرار شونده برای محاسبه وزن tfidf در Map-Reduce  به منظور ارزیابی مهم بودن یک دوره برای  یک سند در یک مجموعه طراحی میکنیم. سپس یک Mean Cluster در Map Reduce اجرا می شود تا تمام اسناد رو به k خوشه تقسیم کند که هر سند متعلق به یک خوشه با همین معنا است. از همه مهمتر، در می یابیم که نادیده گرفتن شرایط با بالاترین فرکانس سند نمی تواند سرعت الگوریتم ما در Map-Reduce را بهبود ببخشد ، اما دقت خوشه سند را کمی بهبود می بخشد. آزمایش نشان می دهد که روش مار رشد تقریبا خطی  در زمان مورد نیاز در حال اجرا  با افزایش اندازه مجموعه برای مجموعه های حاوی  چند ده هزار سند خواهد داشت.

Design and Implement of Distributed Document
Clustering Based on MapReduce

Abstract—In this paper, we describe how document
clustering for large collection can be efficiently
implemented with MapReduce. Hadoop implementation
provides a convenient and flexible framework for
distributed computing on a cluster of commodity machines.
The design and implementation of tfidf and K-Means
algorithm on MapReduce is presented. More importantly,
we improved the efficiency and effectiveness of the
algorithm. Finally, we give the results and some related
discussion.
Index terms—MapReduce, tfidf, K-Means clustering

این فایل ورد ترجمه ورد در 7 صفحه و فایل اصلی لاتین pdf مقاله در 3 صفحه به خدمتتون ارائه میشود.


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *