or

نحوه واریز وجه بدون استفاده از اینترنت

آدرس کوتاه این مطلب: http://saeedsun.ir/blog/?p=99842
نحوه واریز وجه بدون استفاده از اینترنت

نحوه واریز وجه بدون استفاده از اینترنت

با سلام خدمت همراهان گرامی

در بعضی از موارد مشاهده گردیده که دوستان اقدام به خرید مینمایند ولی به دلیل کندی سرعت اینترنت خرید آنها در سیستم به صورت ناموفق ثبت میگردد. و یا حتی گاهی دوستان به جهت امنیت تمایل به پرداخت موبایلی دارند. به این منظور کد USSD سایت و نحوه استفاده از آن را برای کاربران گرامی توضیح میدهیم.

1- در ابتدا کد دستوری زیر رو به وسیله موبایل خود شماره گیری نمایید.( قابل استفاده با تمامی خطوط مثل ایرانسل و همراه اول و رایتل)

961859#*999*788*

 

2- در صفحه باز شده عبارت “سعید سان” رو مشاهده میکنید، یعنی هر پرداختی به حساب فروشگاه ما واریز میشه. در این صفحه مبلغ فایلی که قصد خرید دارید رو به تومان وارد نمایید.

3- در این صفحه مبلغ وارد شده توسط شما به تومان نمایش داده میشود که اگر صحیح هست عدد 1 را ارسال کنید تا به صفحه بعد بروید.

4- لطفا شماره 16 رقمی کارت بانکی خود را وارد نمایید. اگر از سامنه 788 قبلا استفاده نموده اید، شماره کارت شما در سیستم موجود می باشد که میتوانید از ان استفاده نمیایید.

5- در این مرحله لطفا رمز دوم کارت خود را وارد نمایید.

6- پرداخت شما با موفقیت به حساب پایگاه علمی سعید سان واریز شد. شما با دادن اطلاعات شناسه پرداخت خود از طریق صفحه تماس با ما ، درخواست ارسال فایل خریداری شده را نمایید.

یکی از مزیت های این روش برای شما نسبت به کارت به کارت مرسوم، علاوه بر بیرون نرفتن به پای خود پرداز، صرفه جوریی مبلغی هستش که توسط سیستم بانکی به خاطر کارت به کارت معمولا از حساب فرستنده کسر می شود.

اگر سوالی راجب این روش داشتید، خوشحال میشویم مطرح نمایید.


اطمینان به اصالت سایت / راهنمای خرید/ کد تخفیف / گزارش مشکل در خرید/ تبلیغات در سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تا 10% تخفیف ویژه کلیه محصولات آموزشی سایت(دریافت کد تخفیف)
+