دانلود پاورپوینت حمل و نقل برون شهری – کد 3242


دانلود پاورپوینت حمل و نقل برون شهری

دانلود پاورپوینت حمل و نقل برون شهری

مدلهای حمل و نقل برون شهری

جاده ای

ریلی

هوایی

دریایی

سیستم پیشرفته حمل و نقل جادهای کالیفرنیا- ارگون (COATS) به عنوان همکاری بین دو ایالت میان دپارتمان حمل و نقل کالیفرنیا و ۲۰ موسسه و سازمان دیگر از کالیفرنیا و ارگون شامل دفاتر توریستی، فرمانداری‌ها، پلیس ایالتی و… فعالیت می‌کند. هدف سیستم COATS تشویق شرکت‌های محلی، دولتی و خصوصی برای مشارکت با سازمان‌های ارگون و کالیفرنیا جهت تسهیل بهتر طراحی و به‌کارگیری سیستم‌های هوشمند حمل و نقل (ITS) در نواحی گسترده جاده‌ای بین دو ایالت می‌باشد. خروجی مورد انتظار از سیستم COATS ایجاد تسهیلات در توسعه و به‌کارگیری ITS برای ارتقاء ایمنی، بهبود جابجایی افراد، کالا و سرویس‌ها و نتیجتا افزایش توسعه اقتصادی در منطقه است.

در راستای اهداف سازمان، که بهینه سازی مصرف سوخت و بهبود وضعیت آلودگی هوا در سطح کشور می باشد، این سازمان به بررسی وضعیت مصرف سوخت مدهای مختلف حمل و نقل (جاده ای ـ درون شهری و برون شهری ـ ، ریلی، هوایی، دریایی، لوله ای) پرداخته و راهکارهای مختلفی در جهت کاهش و بهبود وضعیت سوخت و نیز فرهنگ سازی و تبلیغ و ترویج در کشور دارد .
با توجه به میزان مصرف سوخت در بخش حمل و نقل اهمیت فعالیت این بخش با اعمال شیوه های مدیریتی در کاهش مصرف سوخت و برنامه های در دست اقدام آن مشخص می شود .

بهبود روشهای حمل و نقل به بررسی ارتباط عوامل محیطی با وسیله نقلیه و تاثیر آنها در مصرف سوخت می پردازد . در همین راستا و با مشخص کردن عوامل موثر بر کاهش مصرف سوخت، سیاستگذاری موجود برای کاهش مصرف سوخت در مدهای مختلف حمل و نقل تعیین شده و راهکارها و روشهای لازم برای کاهش مصرف سوخت معین می شوند.

 

فهرست:

سیستم پیشرفته حمل و نقل جاده‌ای

بهبود روشهای حمل و نقل

حمل و نقل ریلی کوالالامپور، نماد توسعه‌ مدیریت شهری

شرکت کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران

منو ریلهای سریع‌السیر

قطارهای مغناطیسی

واگنهای دو طبقه

اتوبوس ریلی

قطار سبک شهری

منابع

این فایل پاورپوینت در 23 صفحه به خدمتتون ارائه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *