or

ارسال پست میهمان

شما بازدید کننده گرامی می توانید مطالب و مقاله های خودتان رو در پایگاه علمی سعید سان منتشر کنید. برای ارسال مقاله های خود در فرمت فایل ورد و فایل زیپ لطفا مطالب رو به ایمیل Saeedosun@gmail.com ارسال نمایید. در صورت تمایل به همکاری شما میتوانید از نویسنده های ثابت سایت شوید و مطالب علمی خود را در اینجا با با نام خودتان با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

ارسال ریپورتاژ آگهی در سایت

شما عزیزانی که صاحب سایت و یا وبلاگی می باشید، میتونید رپورتاژ آگهی و نوشته های خود رو در سایت با هر تعداد لینک های معقول و عکسها در سایت منتشر کنید. فراموش نکنید سایت ما بالای 9 سال سابقه و دارای  بک لینک آتوریتی مناسب می باشد. شما میتوانید لینک سایت خود را برای به دست اوردن بک لینک آتوریتی رایگان در قسمت لینک دوستان ثبت کنید و همچنین رپورتاژ آگهی های خود رو در سایت ثبت کنید. قیمت هر آگهی 5 هرار تومان می باشد. در صورت تمایل لطفا با ما تماس بگیرید.( به دلیل افزونه های به کار رفته در سایت؛ لینکها به صورت نو فالو می باشد.)

نمونه رپورتاژ های سفارش داده شده در سایت رو می توانید از این لینک مشاهده کنید.

برای درج تبلیغات در سایت بار کناری سایت که در تمامی صفحات مطالب سایت تبلیعات متنی شما نمایش خواهد شد از باکس زیر اقدام به خرید نمایید.

پرداخت انلاین مبلغ

لطفا پس از پرداخت مبلغ اطلاعات رپیپورتاژ اگهی و یا تبلیغات در سایت بار کناری سایت خود را از طریق صفحه تماس با ما برای مدیر سایت ارسال کنید تا آگهی شما حداکثر ظرف مدت 1 روز کاری در سایت قرار داده شود.