دانلود پاورپوینت سیستم عامل لینوکس مینت mint


دانلود پاورپوینت سیستم عامل لینوکس مینت mint

سیستم عامل چیست؟

سیستم عامل مهم‌ترین برنامه سیستمی است که مدیریت کلیه منابع سیستم را به عهده گرفته و بستری را فراهم می سازد که برنامه‌های کاربردی می‌توانند بر روی آن اجرا شوند.

لینوکس چیست؟

لینوکس درست مثل ویندوز یک سیستم عامل است. در واقع همان پل ارتباطی شما با کامپیوتر است که به شما اجازه می دهد به وسیله آن، از نرم افزار های مختلف استفاده کنید.

هسته ی آن توسط فردی با نام “لینوس توروالدس” که در اوایل دهه ی نود، دانشجوی دانشگاه هلسینکی فنلاند بود نوشته شد؛ و اولین نسخه ی آن در سال ۱۹۹۱ انتشار یافت.

معرفی لینوکس مینت

لینوکس مینت یک سیستم عامل کامپیوتری است که برای جدیدترین سیستمهای موجود شامل X86 و X64 ایجاد شده است. لینوکس مینت را می توانید در همان نقشی تصور کنید که مایکروسافت ویندوز را می بینید. همچنین لینوکس مینت می تواند در کنار بیشتر سیستم عاملها به خوبی کار کند و به صورت خودکار محیط راه اندازی دوگانه و یا چندگانه را برای شما فراهم سازد (این امکان به کاربر اجازه می دهد که سیستم عامل موردنظرِ  خود را برای راه اندازی انتخاب کند). لینوکس مینت یک انتخاب ارزنده برای استفاده به صورت شخصی و یا شرکتی است.

لینوکس مینت یکی از توزیع‌های گنو/لینوکس است که برای کاربرد شخصی و در ویرایش‌های مختلفی در دسترس است و براساس توزیع‌های مختلفی ساخته شده که همگی نهایتا به دبیان باز می‌گردند.

تمرکز مینت بر روی کاربردی بودن (استفاده‌ی آسان) و سادگی نصب برای کاربرانی که تا کنون تجربه‌ای با لینوکس نداشته‌اند می‌باشد.

لینوکس مینت شامل برخی نرم‌افزارهای اختصاصی همچون افزونه‌ی ادوبی فلش نیز می‌شود. در ضمن بخشی از کد کرنل مینت به صورت باینری عرضه شده و دسترسی به سورس آن وجود ندارد.

فرمت فایل: Powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 15
حجم: 2.63 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *