دانلود پروژه کارآموزی ترانس های توزیع خشک


دانلود پروژه کارآموزی ترانس های توزیع خشک

مقدمه

در ژوئیه ١٩٩٩، شرکت ABB، یک ترانسفورماتور فشاری قوی خشک به نام “Dryformer” ساخته است که نیازی به روغن جهت خنک شدن بار به عنوان دی الکتریک ندارد. در این ترانسفورماتور به جای استفاده از هادی های مسی با عایق کاغذ از کابل پلیمری خشک با هادی سیلندری استفاده می شود. تکنولوژی کابل استفاده شده در این ترانسفورماتور قبلا در ساخت یک ژنراتور فشار قوی به نام “power former” در شرکت ABB به کار گرفته شده است.

نخستین نمونه از این ترانسفورماتور اکنون در نیروگاه هیدروالکترولیک “Lott fors” واقع در مرکز سوئد نصب شده که انتظار می رود به دلیل نیاز روزافزون صنعت به ترانسفورماتورهایی که از ایمنی بیشتری برخوردار باشند و با محیط زیست نیز سازگاری بیشتری داشته باشند، با استقبال فراوانی روبرو گردد. طراحی و ساخت این ترانسفورماتور از بهار سال ۱۹۹۶ در شرکت ABB شروع شد. در این پروژه از همکاری چند شرکت خدماتی برق از جمله Birka Kraft و Stora Enso نیز برخوردار بوده است.

فهرست مطالب پروژه کارآموزی ترانس های توزیع خشک :

مقدمه

تکنولوژی

ویژگی های ترانسفورماتور خشک

نخستین تجربه نصب ترانسفورماتور خشک

هسته ترانس خشک

سیم پیچ

کلاس بندی ترانس از نظر عایق و قیمت

تراز و شدت صوت

ترانسفورماتور های توزیع و علل نیاز به افزایش بازده آن ها

ملاحضات اساسی

تجهیزات جدید برای ترانسفورماتور خشک

اندازه گیریهای تخلیه جزئی

حفاظت فوق گرما

توابع انتقالی

نتایج

منابع

فرمت فایل: Pdf
تعداد صفحات: 34
حجم: 618 کیلوبایت

سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =