دانلود آموزش نرم افزار CHVAC جهت محاسبه بار برودتی و حرارتی ساختمان های تجاری


دانلود آموزش نرم افزار CHVAC جهت محاسبه بار برودتی و حرارتی ساختمان های تجاری

شرکت Elite software اولین شرکت نرم افزاری است که در زمینه نرم افزارهای HVAC ، الکتریکی، لوله کشی و حفاظت در برابر حریق کار کرده است و بیش از ۳۰ برنامه از این شرکت ارائه شده است که برای کاربردهایی از قبیل محاسبات بارهای HVAC، تحلیل انرژی ساختمان، اندازه گیری لوله و کانال های سامانه HVAC، طراحی لوله کشی و روشنایی، محاسبات اختلالات جریان، افتهای ولتاژ، محل فیوز و قطع کننده ها و موارد بسیار دیگر قابل استفاده هستند و با سیستم عامل ویندوز سازگار هستند.

نرم افزار CHVAC بار برودتی و حرارتی پروژه های تجاری را برای شما حساب می کند. این نرم افزار با به کارگیری دو روش CLTD و RTS امکان انتخاب روش محاسبه بار را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. امکان تعریف بی نهایت زون که هرکدام می تواند شامل حداکثر ۱۰۰ دستگاه هواساز باشد، از دیگر قابلیت های برنامه به شمار می رود.

CHVAC به طور اتوماتیک بار برودتی را محاسبه کرده و ضرایب موردنیاز برای محاسبه بار را تصحیح می کند. برنامه گزارشی جامع از اطلاعات کلی پروژه، جزئیات بار زون ها، خلاصه ای از مشخصات دستگاه هواساز، بار کلی برودتی و حرارتی ساختمان، ظرفیت یا تناژ مورد نیاز برای سرمایش، دبی مورد نیاز تهویه، دبی آب سرد (در صورت استفاده از چیلر) و اطلاعات کامل سایکرومتریک با شرایط ورودی و خروجی کویل را ارایه می دهد.

فهرست مطالب آموزش نرم افزار CHVAC :

قابلیت های نرم افزار

روش RTS

مراحل محاسبه بار سرمایش در RTS

دمای Sol-air

روش محاسبه بار سرمایش در RTS

روش CLTD

بار کل سرمایش

ورودی برنامه

خروجی برنامه

تبادل اطلاعات با دیگر برنامه ها

قابلیت های نسخه ۷

اساس برنامه

منوی File

منوی Project

منوی Tools

 

فرمت فایل: Pdf
حجم: 13.9 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *