دانلود رایگان مستند مهندسی: برج منطقه صفر NOVA: Ground Zero Skycraper


دانلود رایگان مستند مهندسی: برج منطقه صفر NOVA: Ground Zero Skycraper

دانلود رایگان مستند مهندسی: برج منطقه صفر NOVA: Ground Zero Skycraper

دانلود مستند ابربرج نیویورک PBS – NOVA  Ground Zero Supertower
یکی از مهم ترین ساختمان های ایالات متحده که بعد از تخریب شدن برج های دو قلو تجارت جهانی در 11 سپتامبر ساخته شد، به نام مستند ابر برج نیوورک Ground Zero Super Tower

این فیلم مستند علمی، به بازسازی منطقه ای از نیویورک می پردازد که زمانی به خانه برج های دوقلو مرکز تجارت جهانی، که در حال حاضر بیشتر به عنوان Ground Zero شناخته می شود، به نظر می رسد. مستند سازی تکمیل جدید “مرکز تجارت جهانی” و “موزه یادبود 11/11″، پس از بالا و پایین در طول راه مواجه شده است. در حالی که چندین اشاره و تصویر از آن روز مرگ و میر در سال 2001 وجود دارد، این مستند به دلایل پشت سر گذاشتن برج های دوقلو نگاه نمی کند بلکه به دنبال تولد دوباره این منطقه است.

طراح معمار دیوید چیلدز، چالشی جدید برای طراحی یک برج جدید است که به اندازه کافی قوی و به اندازه کافی امن است تا در صفر صفر قرار گیرد، تا اطمینان حاصل شود که فاجعه 11 سپتامبر هرگز اتفاق نخواهد افتاد. این مستندات، تکنولوژی های جدید و تکنیک های علمی است که او در ساخت چنین برج های بلند و همچنین روش هایی که برای جلوگیری از سقوط رودخانه هادسون از بنیادها استفاده می کند، استفاده می کند.

“Nova: Ground Zero Super Tower” یک مستند جالب است که هر دو برج جدید و همچنین موزه یادبود 11/11 را پوشش می دهد و تنها در 52 دقیقه طول کشیده است. برای چنین موضوعی عاطفی و تسخیری، مستند کار خوبی از چسبیدن به واقعیت دارد و بیش از حد احساسات تماشاگر را بازی نمی کند.

فرمت فایل: Mkv
کیفیت: عالی
زبان: انگلیسی
زیرنویس فارسی: ندارد
مدت: 53 دقیقه
لینک دانلود پارت اول / حجم: 473,555 KB
لینک دانلود پارت دوم / حجم: 471,458 KB


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *