دانلود پاورپوینت میدان دووژ – پلاس


OnPlay تمامی آموزش های غیر رایگان اساتید سطح اینترنت را به رایگان تماشا کنید

دانلود پاورپوینت میدان دووژ - پلاس

دانلود پاورپوینت میدان دووژ – پلاس

Place des Vosges

تاریخچه:

در ابتدا این محل که در گوشه شمال شرقی شهر و نزدیک حصار چارلز پنجم ، در مجاورت باستی قرار دارد، ساختمان ها و باغات هتل دتورنل ، و ویلای دوک اورلئان قرار داشت . پس از برچیده شدن هتل دتورنل، هنری چهارم در سال 1594 نیمی از این زمین را به طور موقت،به عنوان بازار اسب به سولی واگذار نمود.طبق پیشنهاد دلیسل در سال 1600  به کمک سه ردیف خانه های پیوسته و همگون میدانی جدید در ضلع جنوبی ودر مقابل کارخانه احداث شد که احتمالا به منظور اسکان کارکنان کارخانه بنا گردید.

کارخانه در سال 1606 تعطیل شد و در محل آن چهارمین ضلع میدان که با سایر اضلاع همگونی داشت شکل گرفت.بر خلاف روش معمول قرار دادن واحدهای مسکونی در حاشیه خیابان های عبوری چند منظوره ، در این میدان مسکونی از فرم مصنوع برای حذف تردد اضافی و یا حداقل کاهش آن استفاده شده است .)تاریخ شکل شهر،جیمز موریس)

پلاس رویال

این میدان در سال 1612 با یک مهمانی بزرگ و مجلل به مناسبت ازدواج لویی 13ام و آنه از اتریش،به طور رسمی افتتاح شد و نمونه اولیه میدان مسکونی در اروپا شد.

در سال 1639،Richelieu یک مجسمه سوار بر اسب از پادشاه لویی سیزدهم در مرکز میدان نصب کرد.

 

فهرست مطالب:

تاریخچه

معرفی میدان

پلاس رویال

تشابه و تقارن

مکان های مهم اطراف میدان

وضعیت حال حاضر میدان

نظر شخصی

 

فرمت فایل: Powerpoint
تعداد صفحات: 13
حجم: 3 مگابایت


OnPlay در یوتوب، آموزش های روانشناسی و معماری و کامپیوتر و سایر آموزشهای پولی را به رایگان تماشا کنید


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + چهارده =