دانلود پاورپوینت شهرک مسکونی chapeel


معرفی مختصر شهرک:   این مجتمع در فاصله ی کمی از شمال غربی مرکز شهر     southhampton  واقع شده  که درطول جنگ جهانی دوم بار ها بمب باران شده و تا دهه 80 محل دفن زباله های شهری بوده است.

 

مجتمع مسکونی  chapel که در 3 فازاصلی وپیرامون 3 فضای سبز مرکزی سازماندهی شده است که شامل 152 آپارتمان و22 خانه ی مسکونی است که از این تعداد 40 آپارتمان 1 خوابه (54متر مربع) 112آپارتمان 2خوابه(69 متر مربع) 5واحد 3خوابه(106 متر مربع) و17 واحد 4 خوابه (111 متر مربع)  می باشد.

¨این مجتمع در فاصله ی کمی از شمال غربی مرکز شهر    southhampton

¨واقع شده

¨ که درطول جنگ جهانی دوم بار ها بمب باران شده و تا دهه 80 محل دفن زباله های شهری بوده است.

¨مجتمع مسکونی chapel که در 3 فازاصلی وپیرامون 3 فضای سبز مرکزی سازماندهی شده است که شامل 152 آپارتمان و22 خانه ی مسکونی است که از این تعداد 40 آپارتمان 1 خوابه (54متر مربع) 112آپارتمان 2خوابه(69 متر مربع) 5واحد 3خوابه(106 متر مربع) و17 واحد 4 خوابه (111 متر مربع) می باشد.

¨برای کاهش آلودگی صوتی ناشی از تردد اتوموبیل های سواره در اطراف سایت یک فضای سبز خطی در طول مجتمع و در حد فاصل آن با بلوار اصلی قرار گرفته است. همچنین ورود سواره به داخل حیاط های مرکزی ممکن نیست.

¨در حیاط های مرکزی مجتمع فضا های سبز- نشیمن – انبارها و پارکینگ ها ی دوچرخه و موتور سیکلت به چشم می خورد.

¨در کنار مسیر های اصلی سواره که سه بلوک را از هم جدا می کند پیاده روهای عریضی قرار داردکه فضا های جهت نشیمن در آن طراحی شده است.


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.