راه در جهان یکی و آن راستی است

خوب امروز به سلامتی نمره ی درس مقدمات طراحی1 اومد…این درس رو این ترم با استاد هومن ملایری داشتم.درس دلنشین و سنگینی هست البته تا یه حدی…سنگین از این نظر که درس 5 واحدی هستش و دلنشین از این بابت که این ترم واقعا با بچه های خوبی کلاس داشتیم،دوستان واقعا عالی بودند توی این ترم…ار کمکهاشون به من که کمی تا حدودی مطابق معمول گیج می زدم و بعضی موقع ها کارهام رو یادم می رفت انجام بدم و در اون موقع بود که دوستان لطف میکردند و کارهای من رو انجام میدادند…از نظر استاد هم واقعا آقای هومن ملایری استاد مقدماتمون واقعا عالی بودند….همون طور که توی پست قبل”نحوه معدل گیری“گفتم نمره های تمام درسهامون اومده و امروز هم نمره درس مقدماتمون اومد…من چشم و انتظار نمره این درس بودم،استاد هم لطف کردند و حداکثر نمره ای که می تونستند رو به من دادند…بالا ترین نمره ای که گرفتم توی تمام درسهام همین درس 5 واحدی بوده…حالا نمره رو نمیگم چنده،ولی این بهونه ای شد که این پست رو بنویسم….

استاد هومن ملایری

از همین جا از استاد هومن ملایری،استاد معماری دانشگاه آزاد واحد پرند و تمامی همکلاسیهام که واقعا توی این ترم به من لطف داشتند تشکر میکنم…

پی نوشت:در وبلاگ قبلیم یک بار نوشته ای با همین موضوع داشتم که در اونجا هم از این عکس استفاده کردم.

پی نوشت 2:عکس هم متعلق هست به استاد هومن ملایری در سر کلاس مقدمات که مشغول دیدن کارهای و تمرین های دوستان هستند….عنوان این مطلب هم بر گرفته از نوشته ی معروف “راه در جهان یکی و آن راستی است” روی لباس استاد هست.

2 نظر

  1. خیلی اتفاقی این عکسو دیدم!تمام خاطرات دانشگاه برام‌مرور شد بهترین استاد شایدم بهتره بگم شریف ترین انسانی که دیدم دکتر هومن ملایری بودن که با اشتیاق تمام سر کلاساشون می نشستم!واقعا ممنون که باعث مرور خاطرات قشنگ شدین

    • سلام سهیلا خانوم.
      ممنون از شما و کامنت پر مهرتون که باعث شدید خود من هم بعد از مدتها این متنی رو که اوایل دوران تحصیل نوشته بودم رو بخونم.
      کاملا با شما موافق هستم. استاد هومن ملایری یگانه استادی بودن که در دوران تحصیل با اشتیاق در کلاسهاشون حاظر میشدم و از تک تک لحظه های کلاس با ایشون لذت میبردم.. واقعا انسان بزرگوار و با اطلاعات معماری عالی هستن. برای شما و استاد گرامی ارزوی بهترین ها رو میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.