دانلود پاورپوینت Evelyn-grace academy از زاها حدید


Picture1

معمار این پروژه ”زاها حدید“  می باشد. آکادمی اولین گریس در برینکستون لندن ,بخش لمبث,نه تنها گوناگونی رشته های آموزشی را در این بخش تاریخی و فعالِ لندن گسترش داده است , بلکه محیطی ترکیبی را به این ناحیه که عمدتا مسکونی هستند,افزوده است.آکادمی اولین گریس یک آکادمی آموزشی-هنری-ورزشی است که تمامی خدمات آن در بلوکهای مختلف و در 4 سطح پراکنده شده اند. این آکادمی خود را به عنوان یک عضو الحاقیِ گسترده،دارای شفافیت و دعوت کننده که به پروسه ی احیای محله ی شهری اضافه شده است ، معرفی میکند. بنای آکادمی به عنوانِ یک کرکتر و هویتِ شهریِ نیرومند پنداشته می شود که در محله و حوزه های همسایگیِ خود ، خوانائی دارد.

این آکادمی مطابق با ایدئولوژیِ ”مدرسه درون مدرسه“ شکل گرفته است،که در آن 4مدرسه کوچک با الگوهای تفکیک شده و حداکثر فضاهای عملکردی در داخل هم قرارگرفته شده اند اما درعین حال هرکدام هویت مجزای خود را دارا هستند.

سیرکولاسیون
دانش آموزان راهنمایی مستقیما از طریق تراس های طبق اول مخصوص به خود برای دسترسی به هر یک از دو مدرسه استفاده می کنند . و ….

این پاورپوینت در 43 اسلاید خدمت شما ارائه میگردد.


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 13 =