دانلود ارزیابی عملکرد شرکت ارکان لوله همدان به کمک روش تحلیل پوششی داده‌ها و شاخص بهره‌وری مالم‌کوئیست


دانلود ارزیابی عملکرد شرکت ارکان لوله همدان به کمک روش تحلیل پوششی داده‌ها و شاخص بهره‌وری مالم‌کوئیست

کارایی صنعتی و نحوه محاسبه آن ازجمله موضوعات مهمی است که علاوه بر مدیران صنایع و صاحبان سهام موسسات مالی، مورد علاقه بخش نظارتی صنعتی و مشتریان استفاده کننده از خدمات این صنایع میباشد. با توجه به چالشهای موجود هم چون ورود صنایع خصوصی و افزایش فعالیتهای مؤسسات مالی و اعتباری، ارزیابی عملکرد صنعت لوله و بررسی روند کارایی این صنعت حایز اهمیت میباشد. کارایی نظام بانکی ایران در سطح مطلوب نمیباشد. نارضایتی عموم مشتریان از عملکرد صنایع داخلی دلیلی بر این ادعاست.

علل افت کارایی نظام صنعتی متعدد میباشد که ازآن جمله میتوان به دولتی بودن صنایع، ناکارآمدی مدیریت صنایع وتسهیلات تکلیفی و… اشاره نمود. ازآنجا که مجموعه دست اندرکاران نظام صنعتی درصدد ارتقاء کارایی نظام بانکی برآمدهاند، انجام تحقیقاتی از این قبیل که کارایی نظام صنعتی را در یک دوره زمانی مشخصمورد بررسی و مقایسه قرار میدهد حائز اهمیت میباشد. به رغم اهمیت نظام صنعتی کشور در اقتصاد داخلی و منطقه تحقیقات نادری در زمینه بررسی روند کارایی نظام صنعتی شرکت ارکان لوله همدان در دوره بلندمدت انجام شده است.

نتایج نشان می دهد که کارایی واحدهای مختلف در یک دوره ۱۲ ساله کاهش یافته است یا بهبود پیدا نکرده است.

توجه: این فایل داری واتر مارک می باشد.

فرمت فایل:  Pdf
تعداد صفحات: 137
حجم: 2.37 مگابایت

سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =