دانلود جزوه برنامه سازی پیشرفته ۲ دانشگاه گلستان


دانلود جزوه برنامه سازی پیشرفته ۲ دانشگاه گلستان

جزوه برنامه سازی پیشرفته ۲ دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه گلستان ک

در دهه ۱۹۷۰ در آزمایشگاه های بل زبانی به نام C ایجاد شد. این زبان برگرفته از دو زبان دیگر B و BCPL که در همین آزمایشگاه ساخته شده بودند، بود. انحصار این زبان در اختیار شرکت بل بود تا این که توسط Dennis Richie شرح کاملی از این زبان منتشر شد و به سرعت نظر برنام هنویسان حرفه ای را جلب نمود.

اگر بخواهیم یک برنامه خیلی بزرگ بنویسیم روش برنامه نویسی ساخت یافته پاسخگو نخواهد بود زیرا با تعداد بسیار زیادی تابع روبرو خواهیم شد که مدیریت این توابع دشوار خواهد بود. بنابراین در اینگونه مواقع از تکنیک برنامه نویسی شی گرا استفاده می کنیم. در برنامه نویسی شی گرا داده ها و توابعی که با هم مرتبطند را در داخل یک مجموعه ای قرار می دهند که به این مجموعه شی گفته می شود.

هنگامی که بحث شی گرایی و مزایای آن در جهان نرم افزار رونق یافت، زبان C که قابلیت شی گرایی نداشت ناقص به نظر می رسید تا این که در اوایل دهه ۱۹۷۹ دوباره شرکت بل دست به کار شد و Bjarne Stroustrup زبان C++ را طراحی نمود.

فهرست مطالب جزوه برنامه سازی پیشرفته ۲ :

فصل اول: مبانی زبان C++

فصل دوم: دستورات شرطی

فصل سوم: دستورات تکرار

فصل چهارم: آرایه ها

فصل پنجم: اشاره گرها

فصل ششم: رشته ها

فصل هفتم: توابع

فصل هشتم: ساختارها

فصل نهم : فایل ها

توجه: این فایل داری واتر مارک می باشد.
فرمت فایل:  Pdf
تعداد صفحات: 90
حجم:798 کیلوبایت

سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =