دانلود Udemy SolidWorks 2019 Solid, Sheet metal and Weldments modeling – آموزش جامدات، صحات فلزی و مدلسازی جوش ها در سالیدورکس 2019


دانلود Udemy SolidWorks 2019 Solid, Sheet metal and Weldments modeling – آموزش جامدات، صحات فلزی و مدلسازی جوش ها در سالیدورکس 2019

SolidWorks (سالیدورکس) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود. در حال حاضر نرم‌افزار سالید ورکس توسط ۱٫۳ میلیون مهندس در بیش از ۱۳۰٬۰۰۰ شرکت در سراسر جهان در حال استفاده‌است. این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آن ها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود. نرم‌افزار سالیدورکس به صورت مستقیم با اینونتور، مکانیکال دسکتاپ و سالید اج رقابت می‌کند. سالیدورکس یک مدل ساز برای مدلسازی جامدات است که مبتنی بر پارا سالید بوده و از رویکرد پارامتری مبتنی بر ویژگی برای ساخت مدل ها و مونتاژها استفاده می‌کند. SolidWorks یک راه حل طراحی سه بعدی جامع است که قابلیت هایی چون شبیه سازی قدرتمند، حرکت، ابزار اعتبار سنجی طراحی، سیم کشی پیشرفته، مسیریابی لوله ها، مهندسی معکوس و … را دارا می باشد.
در دوره آموزشی Udemy SolidWorks 2019 Solid, Sheet metal and Weldments modeling با آموزش جامدات، صحات فلزی و مدلسازی جوش ها در سالیدورکس 2019 اشنا خواهید شد.

سرفصل های دوره آموزشی Udemy SolidWorks 2019 Solid, Sheet metal and Weldments modeling:
– مقدمه
– ابزار طراحی
– ابزارهای ویرایش طرح
– تمرین طرح
– سایر ابزارهای طرح
– ویژگی های مدل سازی جامد
– ویژگی ویرایش مدل جامد
– طرح سه بعدی
– سایر ویژگی های ویرایش مدل جامد
– تمرین مدل سازی جامد
– مدل سازی ورق فلزی
– جوش های SolidWorks

 

شرکت سازنده: یودمی / Udemy
نام انگلیسی: Udemy SolidWorks 2019 Solid, Sheet metal and Weldments modeling
نام فارسی: آموزش جامدات، صحات فلزی و مدلسازی جوش ها در سالیدورکس 2019
زبان آموزش: انگلیسی
مدرس: Mohammad Alzghoul
سطح آموزشی: مقدماتی, متوسطه
زمان آموزش: 14 ساعت +
حجم فایل: 7140 مگابایت

لینک های دانلود

 حجم: 7.14 گیگابایت
دانلود – بخش اول
دانلود – بخش دوم
دانلود – بخش سوم
دانلود – بخش چهارم
دانلود – بخش پنجم
دانلود – بخش ششم
دانلود – بخش هفتم
دانلود – بخش هشتم

رمز فایل: www.p30download.com


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =