دانلود پرسشنامه تعیین اولویت ها و چالش های توسعه روستایی

دانلود پرسشنامه تعیین اولویت ها و چالش های توسعه روستایی

پرسشنامه حاضر بمنظور تعیین اولویت ها و چالش های توسعه روستایی توسط موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی، تهیه شده است و پایگاه توسعه روستایی به منظور مطالعه محققان و فرهیختگان حوزه روستایی و کشاورزی  است.

پرسشنامه حاضر مربوط به نظر خواهی از خبرگان و علاقمندان به مشارکت در تنظیم  و تبیین سیاستهای کلی نظام در زمینه توسعه روستایی در ایران  می­باشد.

بدون تردید اظهارنظر حضرتعالی و مشارکت در تبیین کارکردها ، اهداف ، مسایل و نیازهای توسعه روستاها در کشور ، موجب ارتقای سطح علمی نتایج حاصل از این پرسشنامه خواهد شد.

پرسشنامه حاضر علاوه بر اینکه کارکردهای ملی توسعه روستاها را مورد توجه قرار داده است با رویکرد دیگری تلاش نموده تا دلایل و مشکلات توسعه نیافتگی روستاها از یک سو و اهدافی که در سیاست های کلی نظام می باید مطمع نظر قرار گیرد، از سوی دیگر مورد توجه قرار دهد به گونه ای که انتظار می رود ره آورد تحلیل یافته های پرسشنامه تکمیل شده توسط شما فرهیخته  محترم ، تبیین اولویت دارترین معیارها برای تنظیم پیشنویس سیاست های کلی توسعه روستاها در کشور باشد.

شامل 75 سوال چهار گزینه ای فقط

فرمت فایل: Word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 10
حجم: 147 کیلوبایت
35,000 ریال – خرید


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + چهارده =