دانلود رایگان مکان‌یابی سایت اسکان اضطراری و ستاد مدیریت بحران با استفاده از MCDM و GIS

دانلود رایگان مکان‌یابی سایت اسکان اضطراری و ستاد مدیریت بحران با استفاده از MCDM و GIS

کارشناس محترم :

پرسشنامه‌ای که پیش روی شماست به‌منظور انجام پایان‌نامه مهندسی شهرسازی در مقطع کارشناسی  با عنوان

” مکان‌یابی سایت اسکان اضطراری و ستاد مدیریت بحران با استفاده از MCDM  و GIS تهیه‌شده است.

همان‌طور که مستحضرید پس از وقوع زلزله برای محدود ساختن دامنه بحران ناشی از آن و همچنین عادی‌سازی اوضاع نیاز به “رفتاری سازمان‌یافته” است که فقط در صورت آمادگی قبلی؛ کارایی و اثربخشی لازم را خواهد داشت . از مهم‌ترین مراحل مدیریت بحران، “ اسکان موقت ” هست. تجربه حاکی از آن است که اگر ضوابط از قبل معین نشوند، در زمان آغاز برنامه ایجاد سکونتگاه موقت، عوامل غیرقابل‌پیش‌بینی در برنامه دخالت کرده و به انواع مختلف بر کیفیت آن اثر می‌گذارند. پرسشنامه حاضر به‌منظور امتیازبندی معیارهای مکان‌یابی توسط شما تهیه و تنظیم‌شده است.

در جدول2 تعدادی از معیارهایی که در فرایند مکان‌یابی اهمیت دارند آمده است. با توجه به  اعدادی که در جدول 1 مشاهده می‌کنید به نظر شما کدام‌یک از معیارها نسبت به یکدیگر دارای اولویت است؟  با توجه به قرینگی ماتریس زیر تکمیل نیمه‌ی مشخص‌شده‌ی جدول کفایت می‌کند

 

فرمت فایل: Word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 2
دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم: 226 کیلوبایت
هزینه دانلود: 20 صلوات هدیه به روح حضرت فاطمه (س) و سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 10 =