دانلود پاورپوینت سیستم عامل پارسیکس لینوکس


دانلود پاورپوینت سیستم عامل پارسیکس لینوکس

مقدمه

پارسیکس گنو/لینوکس نام یک توزیع زنده از گنو/لینوکس است که برگرفته از گنو/لینوکس کانوتیکس و مبتنی بر دبیان می‌باشد و از میزکار کامل گنوم به عنوان میزکار پیش‌گزیده استفاده شده‌است و کلیه بسته‌های نرم‌افزاری لازم برای یک توزیع مخصوص میزکار را داراست. علاوه بر زبان‌های متعدد، پارسیکس به‌طور پیش‌گزیده از صفحه کلید فارسی پشتیبانی کرده و می‌توانید در آن فارسی تایپ نمایید. پارسیکس را می‌توانید بر روی دیسک سخت خود نصب کرده و از آن به عنوان سیستم‌عامل کامپیوتر خود استفاده کنید. پارسیکس گنو/لینوکس ابتدا برای کاربران فارسی زبان طراحی شده‌بود ولی در حال حاضر دارای جامعه کاربری فعال از سرتاسر جهان می‌باشد.

تاریخچه

آلن باغومیان ایجادکننده این توزیع، در ششم بهمن ماه سال ۱۳۸۳ خبر انتشار اولین نسخهٔ عمومی پارسیکس گنو/لینوکس را در سایت رسمی آن منتشر کرد و در ۱۳ بهمن ماه همان سال اولین نسخهٔ پایدار آن با نام Parsix GNU/Linux منتشر و در اختیار کاربران قرار گرفت.

 

فرمت فایل: Powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 14
حجم: 848 کیلوبایت


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =