دانلود پاورپوینت Bionic

  • تعریف علم بیونیک :

علم بیونیک در واقع علمی است که بر پایه اصول حاکم در طبیعت شکل می گیردو در همه عرصه ها و در علوم مختلف با پایه ای طبیعی جلو می رود.

معنی لغوی بیونیک زیستار شناختی ویا علمی وابسته به کار گذاشتن اندام ساختگی می باشد. محیط طبیعی در واقع محیطی است که شامل همه موجودات زنده و غیر زنده می شود؛ در واقع این زیست بومی شامل کلیه سیستمهای موثر در طبیعت که بدون مداخله انسان پابرجا هستند و حیات را تشکیل می دهند,می شود. که شامل کلیه گیاهان و نباتات, حیوانات, ریز اندامها, غارها و صخره ها, آب و هوا و کلیه پدیده های موجود در جهان که بدون حد و مرز توسط خالق متعال به وجود آمده اند, میشود.

حتی در این زمینه می توان به کلیه انرژی ها , رادیاسیون, نیروهای الکتریکی و مغناطیسی که خارج از تولید بالقوه انسان است , اشاره کرد.

معماری بیونیک :  Bionic Architecture)  )

معماری بیونیک در واقع جنبشی بود برای طراحی و ساخت بناهایی که فرمهایی طبیعی دارندو در واقع بر پایه اصول موجود در طبیعت ایجاد شده اند . این جنبش از اوایل قرن 21 شروع شده و با توجه به بررسی

 

فرمت فایل: Powerpoint (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 6
حجم: 175 کیلوبایت

9,000 ریال – خرید

 سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 17 =