بازی آنلاین اسنک حرفه ای (مار خور)

دیگه همه با این سبک از بازی آشنا هستن. بر خلاف نسخه قبلی که گذاشته بودیم و خیلی ساده و ابتدایی بودش، این نسخه حرفه ای تر هستش .. در این نسخه فقط باید اون میوه زرد رنگ رو بخورید تا مارتون بزرگتر بشه، به دیوارها هم بخورید اشکالی نداره نمیسوزید، فقط نباید به خودتون برخورد کنید. با استفاده از کلید های جهت نمای روی کیبورد بازی رو انجام بدید.

انجام بازی آنلاین اسنک حرفه ای (مار خور)

مسابقه: اگر بازی رو انجام دادید و فکر میکنید رکورد خوبی ثبت کردید، حتما از بازی اسکرین شات و عکس تهیه کنید و از بخش تماس با ما برای ما ارسال کنید… و یا رکوردتون رو به ایمیل Saeedosun@gmail.com  ارسال کنید.

در انتهای هر ماه به 1 نفر از کسانی که بالاترین رکورد رو برای ما ارسال میکنند کد تخفیف 20 هزار تومانی از محصولات سایت رو اهدا خواهیم کردش.

فراموش نکنید برای قرعه کشی حداقل باید 5 نفر برای ما رکورد ارسال کرده باشن که بتونیم قرعه کشی انتهای ماه رو انجام بدیم، در هر صورت اگر رکوردها به دستمون برسه در انتهای هر ماه نتایج رو براتون همین جا میذاریم! اگر هم دیدید هیچ چیزی نذاشتیم یعنی که کسی نتونسته توی این بازی رکورد بزنه و برامون ارسال کنه…سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.