دانلود رایگان مقاله رواج مصرف خودسرانه داروهای نیروزا


دانلود رایگان مقاله رواج مصرف خودسرانه داروهای نیروزا

دانلود رایگان مقاله رواج مصرف خودسرانه داروهای نیروزا

دسترسی آسان و سریع به داروهایی که آن را نیروزا می نامند و تبلیغات وسیع و البته مخفیانه ای که برای مصرف آنها صورت می گیرد، جوانان و نوجوانان بی اطلاع و ناآگاهی را به درون این گرداب فرا می خواند که سودای حجیم شدن و پهلوانی را در سر می پرورانند.
اینچنین جوانانی که از مشتاقان ورزش هم محسوب می شوند، از طرفی با شور و اشتیاق وصف ناپذیر به مصرف هر دارویی که بتواند آنها را به راحتی ذره ای حجیم و نیرومند کند، با جامعه ای روبرو هستند که هیچگونه اطلاع رسانی شفاف و علمی و کارشناسی را در اختیار آنها قرار نمی دهد و از طرف، هیچگونه نظارتی بر کار فروشندگان نیز اعمال نمی کند. اگر اطلاع رسانی یا نظارتی هم وجود داشته باشد آنچنان ناچیز و اندک است که زیر رگبار بوق و کرنا و غوغای دلالان این عرصه لگدمال شده و به دست فراموشی سپرده می شود.
در شماره های گذشته این گزارش وضعیت باشگاه های ورزشی و اظهارات چند تن از کارشناسان و مسئولین را خواندید و همچنین از آشفته بازار داروهای نیروزا در بازار سیاه ناصرخسرو و کوچه عربها مطلع شدید که قطعا گوشه های کوچکی از این معضل را نشان می داد.

 

فرمت فایل: Word (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 5
دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم: 43 کیلوبایت
هزینه دانلود: 10 صلوات هدیه به روح حضرت فاطمه (س) و سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 10 =