تحقیق جامع و کامل شبکه و ارتباطات از راه دور

بدون وجود شبکه ها، کامپیوتری که روی میز شماست چیزی نخواهد بود جز یک ابزار افزایش بهره وری همانند ماشین تحریر که روزی چنین کاری می کرد. به هر حال قدرت شبکه ها ، کامپیوتر شما را به طرز شگفت انگیزی به ابزاری مؤثر برای کشف ، ارتباطات و همکاری تبدیل کرده است که به صورتی گسترده بهره وری و مزیت رقابتی سازمان شما را افزایش داده است. صرف نظر از نوع سازمان ها (اعم از انتفاعی و غیر انتفاعی، بزرگ وکوچک ، جهانی یا محلی) یا صنعت ( تولیدی ، خدماتی یا مالی) شبکه ها، شیوه کسب و کار ما  را دگرگون ساخته است. شبکه ها شیوه های جدید انجام کار را ، از بازاریابی تا مدیریت زنجیره ی عرضه، خدمت به مشتری و مدیریت منابع انسانی را پشتیبانی می کند. بویژه اینترنت و همتای سازمانی آن اینترانت ، اثری بزرگ بر زندگی شخصی و حرفه ای ما دارند. اینترانت در واقع مزیتی رقابتی است که برای بقای سازمان ضروری است.

دراین فصل ما در مورد نحوه عملکرد شبکه ها بحث می کنیم ، ابتدا اساس سیستم های ارتباط از راه دور را شرح می دهیم . درک این سیستم مهم است . ما بحث را در مورد خدمات شبکه ، پروتکل های شبکه و انواع پردازش های شبکه ادامه خواهیم داد . و انواع شبکه ها، LAN و WAN و اینترنت را تعریف می کنیم. این بخش شامل کاربرد های شبکه هم می شود.

سرفصلها:

1-انواع شبکه

2 – اینترنت

3 –  وب گسترده ی جهانی (World wide web)

4 –کاربردهای شبکه

5 –یادگیری الکترونیکی و یادگیری فاصله ای (از راه دور)

6 –ارتباط از راه دور

اهداف یادگیری:

1- انوع مهم شبکه ها را توصیف کنید.

2- تفاوت بین اینترنت،  www، اینترانت و اکسترانت را شرح دهید.

3- کاربرد های اصلی شبکه را شرح دهید.

4- تشریح قابلیت های گروه افزاری.

5- تفاوت بین یادگیری الکترونیکی و یادگیری از راه دور را بیان کنید.

43,000 ریال – Download


سعیدسان تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه حقوق مولفین و ناشرین است، چنانچه نسبت به محتوای این صفحه صاحب حق نشر هستید و درخواست حذف آن را دارد، خواهشمند است از طریق این لینک به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + هشت =