or

چند روش تجربی کسب در آمد از اینترنت

با عضویت در این سایت ها بدون پرداخت حتی یک ریال میتوانید با روزی یک یا دو ساعت کار با اینترنت ماهی 80هزار تومن درآمد داشته باشین.که به نظر من ارزش داره.مخصوصا برای دانشجوها

سایت اول:سایت پایگان هستش که اگه وب سایت یا وبلاگ داشته باشین میتونین محصولات سایت پایگان رو تو وبلاگتون تبلیغ کنین و با فروش هر محصول از طریق وبلاگ شما پورسانت دریافت کنین.

سایت دوم:سایت میهن مارکت.که مثل سایت پایگان هس.تو این سایت محصولات متنوع و عوام پسند زیاده.و شما با تبلیغ این محصولات با فروش هر محصول پورسانت دریافت میکنین.

سایت سوم:سایتopizoهستش که سایت کوتاه کردن لینکه.با کوتاه کردن لینکهای مورد نظر خودتون و به اشتراک گذاشتن اونا در وبلاگ یا شبکه های اجتماعی که عضوشون هستین به ازای هر بازدید مبغلی به حساب شما واریز میشه که بعد از رسیدن این مبالغ به 10000تومان میتونین برداشتش کنین.

سایت چهارم:سایت ثنافا.که با عضویت تو اون سایت اگه فیلی داشته باشین که بقیه میتونن ازش استفاده کنن(مثل پایاننامه،آموزش نرم افزار،مقاله،کتاب هایی که اجازه فروششونو دارین و…)میتونین با تعیین قیمت معقول فایلاتونو بفروشین.همچنین با تبلیغ محصولات بقیه میتونین از فروش اونا هم برا خودتون پورسانت بگیرین.

سایت پنجم:سایت فایل سل هستش که دقیقا مثل سایت ثنافا عمل میکنه.

سایت ششم:سایت فایل یار هستش که اونم مثل سایت ثنافا و فایل سل عمل میکنه.

سایت هفتم:اگه مهارتی مثل برنامه نویسی یا طراحی وبسایت دارین حتما از طریق سایت پونیشا میتونین درآمد کسب کنین.

سایت هشتم:اگه مهارت ترجمه دارین از طریق عضویت تو سایتirantranselate میتونین به کسب درآمد بپردازین.

سایت نهم:سایت آی ترنس.که میتونین توش عضو بشین و سفارش ترجمه بگیرین.شما تو این سایت با توجه به وقت و توانایی هاتون،خودتون انتخاب میکنین که چی ترجمه کنین.

ثبت رایگان مشاغل و نیازمندی ها

اطمینان به اصالت سایت / راهنمای خرید/ کد تخفیف / گزارش مشکل در خرید/ تبلیغات در سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.