برندگان جایزه معمار 94 معرفی شدند!

پانزدهمین دوره «جایزه معمار» با معرفی نفرات برتر و بهترین طراحان معماری کشور در کتابخانه ملی برگزار شد.
در این دوره شرکت سوپرپایپ باز هم حامی این دوره از جایزه معمار بود، جایزه‌ای که از سال ۱۳۸۰ توسط موسسه معمار نشر برگزار می‌شود. بنیانگذار این جایزه سهیلا بسکی نویسنده و فعال حوزه معماری است که ششم خردادماه امسال و در سن ۶۲ سالگی درگذشت. این جایزه هر سال به برترین طراحان معماری ساختمان‌های کشور به لحاظ خلاقیت و نحوه‌ به‌کارگیری فضا در خدمت کاربری تعلق می‌گیرد. داوران مسابقه جایزه معمار ۹۴ شامل سید رضا هشمی، فرهاد احمدی، هان تومرتکین، محمد رضا نیکبخت و ارشیا محمودی بودند که در ۴ گروه برندگان را شخص نموده اند.برای مشاهده برندگان و آثار آنها در ۴ بخش مسکونی، مسکونی تک واحدی، برندگان عمومی و بخش بازسازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

برندگان گروه مسکونی

رتبه اول: آپارتمان مسکونی ویلا، علیرضا شرافتی، پانته‌آ اسلامی، گروه طراحی ارش بعد چهارم فضا
1(4)-logo

رتبه دوم: عبدالرضا قماشچی، مجموعه مسکونی ۹۱۱
competition_0061_02-474x638

رتبه سوم مشترک: شرکت طراحی آراد ، بهرام کلانتری، کوروش دباغ، پرو‍‍ژه مسکونی BW7
competition_0061_03-474x710

رتبه سوم مشترک: دفتر معماری تداوم پویا، ساراکلانتری، رضا صیادیان، خانه صبا
competition_0061_04-474x593

رتبه سوم مشترک: دفتر معماری رازان، سید نوید امامی، مجتمع هم‌سایه
competition_0061_05-474x474

برندگان گروه مسکونی – تک واحدی

رتبه اول مشترک: معماران رویداد، زهرا آرمند، مصطفی امید بخش، خانه ما گلستانه

rotbeh1-logo (1)

رتبه اول مشترک: دفتر معماری تجربه زمان ما، هانیه علیزاده نوغانی، محمود علی اصغری گنجی، خانه بزرگمهر

رتبه دوم: دفتر فرآیند منطقی در طراحی معماری، احسان حسینی، الهام گرامی زاده نایینی، ویلای آنا و سعید

Untitled-5

رتبه سوم مشترک: دفتر دیگر، علیرضا تغابنی، ویلای برادر کوچک‌تر

steel-fastening-system-facade-cladding-66455-6095095

رتبه سوم مشترک: استودیو طراحی براکت، شروین حسینی، باغ جنت

شروین-حسینی

برندگان گروه عمومی

رتبه اول: سازه‌های پارچه‌ای دیبا، لیلا عراقیان، پل پیاده طبیعت

78f90956-9558-4f3d-a1c2-3df6b0d6b5e7-2060x1236

رتبه دوم: امیر شهراد، ساختمان اداری نیک بسپار

m

رتبه سوم مشترک: محسن کاظمیان فرد، پروژه اداری تجاری سعادت آباد

Untitled-2

رتبه سوم مشترک:  علی هادی مقدم وشهاب میرزاییان، برج اداری  رویال وزرا

برندگان گروه بازسازی

رتبه اول: دفتر دیگر، علیرضا تغابنی، نمایشگاه صنعتی- اداری آریو چوب
competition_0063_01-474x273
رتبه دوم مشترک: دفتر طراحی دایره و مهندسان مشاور عمارت خورشید، مرمت و بهسازی خانه لولاگر
competition_0063_02-474x338
رتبه دوم مشترک: محوطه و معماری داخلی مجتمع تجاری ارگ،‌ علیرضا شرافتی، پانته‌آ اسلامی، گروه طراحی ارش بعد چهارم فضا
competition_0063_03-474x338
رتبه سوم: قدمگاه حضرت خضر، بهزاد ریاضی
competition_0063_04-474x331
منبع: memarmagazine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.