or or

ریپورتاژ: مجتمع صنعتی نوین ساخت

یدیما - درج رایگان آگهی و تبلیغات در اینترنت

این گروه تولیدی و صنعتی فعالیت خود را در سال 1382 با هدف ایجاد و گسترش زمینه استفاده از مصالح نوین ساختمانی ، علی الخصوص بتن سبک آغاز نمود .

NS

از دیگر اهداف این مجموعه ارتقاء سطح کمی و کیفی مصالح نوین ساختمانی و نیز تامین مواد اولیه مورد نیاز در این بخش می باشد که هم اکنون این مجموعه به بزرگترین تولید کننده و صادر کننده ماشین آلات ، مواد اولیه و بلوکهای نوین ساختمانی در کشور تبدیل شده و توانایی رقابت با شرکت های مشابه خارجی را دارا می باشد .
فعالیت این مجموعه در زمینه تولید ماشین آلات پرتابل فوم بتن و راه اندازی خطوط تولید بلوک های CLC از سال 1385 آغاز گردید . هم اکنون با راه اندازی بیش از 40 خط تولید و ساخت بیش از 100 دستگاه پرتابل ، این مجموعه دارای درخشان ترین و معتبرترین رزومه اجرایی در کشور می باشد .
با توجه با اهمیت کاهش هزینه ها و زمان در پروژه های اجرایی و افزایش سرعت ، تحویل کلیه محصولات تولیدی این مجموعه در کوتاهترین زمان نسبت به سایر تولیدکنندگان در ایران می باشد . علاوه بر آن با افزایش راندمان و سرعت عمل کلیه ماشین آلات ، این مهم به صورت فزونه برآورده می گردد .
همچنین در زمینه تولید بلوک های نوین با مقاومت بالا ، وزن تمام شده کمتر ، کاهش هزینه های اجرایی و سرعت عمل بالاتر ، این مجموعه به دستاوردهای مطلوبی رسیده که محصول آن تحت عنوان نانو بلوک در بازار عرضه می گردد . نانو بلوک های تولیدی توسط این مجموعه بدر قالبهای فاق و زبانه دار و به صورت قفل شونده عرضه می گردند که بدون استفاده از مصالح و تنها توسط چسب های مخصوص استفاده شده و می توان به صورت کامل گچ و خاک را از روی آن حذف نمود .
در راستای حفط و ارتقاء اصول مشتری مداری و جهت ارائه محصولات با کیفیتی در حد استاندارد ،مچتمع صنعتی نوین ساخت آغاز به تولید کلیه مواد اولیه مورد نیاز در صنعت بتن سبک مانند انواع فوم ، الیاف PP ، با بالاترین کیفیت نموده است .
در پایان این گروه آمادگی خود را برای تولید ، ساخت و عرضه هر محصولی در جهت افزایش کیفیت و کاهش هزینه ها و زمان ساخت و ساز اعلام می نماید .

لطفا جهت سفارش ماشین آلات و یا مواد اولیه بتن سبک با شماره : 09135445400 تماس حاصل فرمایید.

فوم بتن نوین ساخت

اطمینان به اصالت سایت / کد تخفیف 10 درصدی محصولات / گزارش مشکل در خرید / نظرسنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.