or

بایگانی ماهانه: اسفند 1391

معرفی کتاب-خلاقیت در فرایند طراحی معماری 3

در ادامه معرفی کتابهای استاد علی خیابانیان امروز کتاب خلاقیت در فرایند طراحی معماری 3  رو معرفی  می کنم، با این که هنوز خودم به شخصه این کتاب رو نخوندم اما تجربه ی خوندن کتاب خط و رنگ در معماری به من نشانن داد که  کتاب های استاد به قول معروف یک چیز دیگه هستند.

ادامه مطلب...

دانلود کتاب شورایاری، سازوکاری برای مشارکت شهروندان با مدیریت شهری

کتاب شورایاری، سازوکاری برای مشارکت شهروندان با مدیریت شهری نویسندگان رضا شادمان فر و مهدی وکیل پور فصل یک: تعاریف و مفاهیم شهروند مدیریت شهری مشارکت شورایاری شهر منطقه ناحیه توسعه پایدار شهر مدیریت محلی شهرداری فصل دوم: تاریخچه مشارکت در امور شهری و شوراهای محلی در ایران در جهان فصل سوم: مشارکت از دیدگاه علم مدیریت مقدمه مفاهیم مشارکت فلسفه …

ادامه مطلب...

دانلود پروژه متره برآورد ساختمان یک طبقه مسکونی

این پروژه شامل جزئیات کامل متره و برآورد یک ساختمان ۱۰۰ متری یک طبقه بتنی می باشد که همراه با فایل های اتوکد در اختیار شما دوستان عزیز قرار گرفته است

ادامه مطلب...

نمونه کارهای دانشجوهای استاد مازیار زند در دانشگاه پرند

استاد مازیار زند نمونه کارهای  پایانی درس بیان معماری1 رو اگر اشتباه نکنم ، که مربوط به ترم یک دانشجوهای ورودی نود می شد رو توی سایتشون گذاشتن. کارهای بچه ها واقعا زیبا و دوست داشتنی هستند.

ادامه مطلب...

مراحل ساخت خانه ای به روش ابرخشت

بعد از مدتها با یک پست جدید راجب ابر خشت، وبلاگ رو میخوام به روز کنم، این روش از خانه سازی رو قبلا به تفصیل توضیح دادم، در اینجا میخوام با عکسهایی مراحل ساخت این خانه رو از صفر تا 100 براتون بذارم.

ادامه مطلب...

دانلود پاورپوینت معمار رم کولهاس و ارتباط آثارش با طبیعت

  رم کولهاس معمار هلندی بررسی و تحلیل چندی از آثار رم کولهاس / برای درس، انسان، طبیعت، معماری ۱- خانه بوردو ۲- ویلا دال آوا ۳- مرکز هنرهای معاصر رتردام رم کولهاس معمار هلندی ، متولد سال 1944 رتردام هلند است . بین سالهای 1952 تا 1956 در اندونزی مقیم بود و سپس به عنوان خبرنگار و فیلم نامه …

ادامه مطلب...

11 کتابخانه ی زیبای موزه های جهان

بعد از پستهایی که ماههای قبل در مورد کتابخانه داشتم، امروز هم با پست دیگری در مورد کتابخانه های موزه ها در خدمت هستم. امیدوارم که مورد واقع قبول بشود.(+)

ادامه مطلب...

دروغگوي قديمي، سلام پينوكيو!

پرده كنار مي‌رفت. پينوكيو چوبي از سمت چپ وارد تصوير مي‌شد،‌ در حالي كه اعضاي بدنش با سيم‌هايي كه از بالا به‌اش وصل بودند، تكان مي‌خورد. ما دست‌هايي را كه پينوكيو را تكان مي‌داد نمي‌ديديم، فقط حركات پينوكيو را مي‌ديديم كه رويش نوشته‌هاي ژاپن مي‌آمد.

ادامه مطلب...

فیلم The Master (مرشد)

در این ساعت به معرفی فیلم مرشد خواهم پرداخت که تجربه ای نا امید کننده از یک فیلم برای من بود، گرچه که بسیاری این فیلم رو یکی از بخت های اصلی اسکار امسال می دونند..

ادامه مطلب...

ماهی سیاه کوچولو

داستان آشنایی من با صمد بهرنگی برمی گرده به همین عکس زیر، باید اعتراف کنم که به غیر از داستان ماهی سیاه کوچولو چیز دیگه ای از صمد بهرنگی نخوندم ولی به امید خدا در آینده حتما کارهای ایشون رو باید تهیه کنم.

ادامه مطلب...